Kurye ve Kargo sektöründe yeni bir soluk ve bakış açısı getirmenin özel bir misyonumuz olduğu inancıyla tüm dünyada kabul görme zorunda olan işletmelerinizin toplam kalitelerine katkıda bulunmak amacıyla yola çıktık ve 33 yıldır koşmaya devam ediyoruz.

Art Kurye iyi dağıtımın zamanında ve doğru kişiye, doğru yöntem ve araçlarla mutlu personelle gerçekleşeceğini savunur. Bu anlayışın bilinçli müşterilerle kurulacak güven temeline dayanan, uzun süreli, sırdaş ve sağlıklı ilişkilerle gerçekleşebileceğine inanır.

Art Kurye “kaliteli dağıtımın “ müşteriye değer katacağını ve gönderinin “ dinamit “ gibi zamanında teslim edilmezse patlayacağını çok iyi bilir. Göndericinin harcayacağı her liranın, hedefi vurmaya yönelik olarak değerlendirilmesini meslek sorumluluğu sayar.

Art Kurye müşterilerini çalışanlarını ve iş ilişkisine girdiği insanları aralarındaki dengeyi gözeterek optimum düzeyde temin etmeyi amaçlar.

KISACA BİZ…

Art kurye bu hizmet birimleri ile iş ve sanayi üzerine iletişim ve tanıtım faaliyetleri sürekli artan bir kalite ile sürdüren öncü kuruluşlardan biridir.

Art Kurye’nin karakteristik özellikleri, bulunan veri araştırmacılık, kitle iletişim araçları konusunda üst düzeyde bilgi birikimi, deneyimli ve yaratıcı kadro, uzun süreli ve kalıcı müşteri ilişkileri, başarılı çalışmalara imza atmış olma, çok yönlü hizmet ve medya ile güçlü ilişkiler olarak özetlenebilir.