Hayvan Dostu İşletmelerin Artması

Ebeveyn, çocuk, yurt, kendini sevmek, ağacı, ormanı, komşusunu sevmek insanoğlunun sevginin çeşitlerine örnektir. Fakat bir sevgi var ki bunların haricinde insanoğlunun kendisini aştığının ve insanlık mertebesinde yüceldiğinin bir simgesidir; bu sevgi “hayvan sevgisidir.”

Hayvan sevgisi de çeşitlidir. Yırtıcı denilen hayvanları doğada sevmek ve onların yaban yaşamına hürmet sezmek sevginin bir çeşididir. Onlar, aslına bakarsan insanların onlara zarar vermediği sürece zarar vermediğini biliyoruz. Onların ziyanı kendine korumaya dönüktür yalnız fakat bile bile insanların hayvanlara zarar vermesi hangi şekillerde olursa olsun insanlık adına organik karşılanamaz…

Art Kurye olarak bizlerde sevginin bu boyutunda yerimizi uzun yıllardır koruyoruz. Ciromuzun değişen, artan ama asla azalmayan yüzdelerinde sokak hayvanlarına verilmek üzere gönüllülere mama desteği veriyoruz. Ne kadar aç kalsak da sokaktaki can dostlarımızı önceliğimiz olarak görmeye devam edeceğiz. Bu sebeptendir ki, Art Kurye olarak Hayvan Dostu İşletme ünvanımız bulunmaktadır. Moto Kurye personellerimizi de bu doğrultuda işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Çünkü hayvanları sevenler tüm insanlığı sevebilir ilkesiyle kurye hizmetlerimize devam ediyoruz. Firma Kurucumuz Feza Afacan aynı zamanda Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (KİHAYKO) yönetim kurulunda da görev almaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]