moto kurye

Tercih Edilen Motor Kurye Firmaları

En Çok Tercih Edilen Motor Kurye Firmaları

Moto kurye ile adresten adrese taşımacılık yapan firmalardır. Acil kurye, hızlı kurye hizmeti vermektedirler. Evrak, kişisel ürünler ve kurumsal paketlerin teslimatını gerçekleştirirler. Belli başlı ve en çok tercih edilen moto kurye firmaları şunlardır.

Moto Kurye Firmaları

Günümüzde moto kurye ile taşımacılık çok fazla tercih edilir. Bu sektör günden güne gelişmektedir. En çok tercih edilen moto kurye firmaları ise şunlardır;

  • Kuryetel; İlk kurulan ve sektörde ilk motor kurye hizmeti veren firmadır. Yaklaşık 19992 yılından bugüne kadar uzanan hizmeti vardır. Güvenli ve hızlı hizmet vermesiyle tercih edilir.
  • Moto kurye; Motorlu kurye hizmetini ilk sunan firmalar arasında ikinci sırada yer alır.1992 yılından itibaren günümüze kadar moto kurye hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli ve kurumsal hizmet verir.
  • Süvari Kurye; Uzun yıllardan beri hızlı kurye hizmeti veren firmadır. İnternet üzerinden de hizmet sunar.
  • Pera kurye; Pera kurye hızlı ve ekonomik hizmet vermesiyle bilinir. Günün her anında hizmet sunan çağrı merkezi ile sürekli iletişim sunar.
  • Lider Kurye; 1996 yılında günümüze kadar moto kurye hizmeti sunan firmadır. Bizim Önceliğimiz Sizsiniz “ sloganı ile hızlı ve güvenilir hizmet vermeye devam eder.
  • Art Kurye; 33 yıllık sektör deneyimiyle Adana bölgesinde profesyonel olarak moto kurye hizmeti vermektedir.

Diğer Hizmet Veren Moto Kurye Firmaları

Tüm bunların dışında başka acil kurye firmaları mevcuttur. Aras Kurye hem kargo olarak hem de dekor hizmeti sunar. 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslimat sağlar. Bizim kurye: Uzun süredir sektörde bulunan eski ve yerel firmadır. Güvenilir hizmet sunar. Rekor Kurye: 2000 yılından itibaren kurye hizmeti veren firmadır. Dürüst ve ilkel hizmet sunar. Doğan Kurye: Başka bir firmadan ayrılan çalışan tarafından kurulan bir firmadır. Özellikle diyet yemekleri sektöründe motorlu kurye hizmeti vermesiyle bilmektedir.

Banabi Kurye: Yeni nesil hizmet veren kurye firmaları arasındadır.2012 yılında Moskova’da kurulan firma günümüzde 11 ayrı ülkede kurye hizmeti verir. Kuryeler ile moto kurye hizmeti almak isteyen bireyleri bir araya getiren platforma sahiptir. Alo Kurye: Tercümesi uzun yıllara dayanır. Sektöre yıllarını vermiş bir firmadır. Gold Kurye: Sektöre yeni adımını atmış kısa zamanda güven kazanmış yüksek potansiyele sahip kurye firmasıdır. Sys Kurye Express: Özellikle internet reklamcılığı üzerinden hizmet vermektedir. Eski bir kurye Firması tarafından geliştirilmiştir. Ansa Kurye Servisi Kurye arkadaşlar tarafından kurulan bir firmadır. İnternet reklamcılığı üzerinden hizmet vermektedir. Daha fazla için https:// artkurye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]